Par Gammaplast

Jūsu uzticamais partneris inovatīvas plastmasas iepakojuma jomā


Kas mēs esam?


Izcilība ražošanā kopš 1999. gada

Gammaplast ir vadošais plastmasas iepakojuma ražotājs, kas atrodas Rīgā, Latvijā. Uzņēmums tika dibināts 1999. gadā, un jau vairāk nekā divas desmitgades mēs esam inovatīvu plastmasas iepakojuma risinājumu līderis, apkalpojot uzņēmumus visā Eiropā un pasaulē. Mūsu plašais klientu portfelis aptver dažādas nozares, sākot no pārtikas un dzērieniem līdz pat ķīmijas un farmācijas rūpniecībai.

Gammaplast izaugsme ir apliecinājums mūsu apņēmībai nodrošināt kvalitāti un inovācijas , un mēs turpinām investēt savās spējās, sekojot līdzi mainīgajām klientu un tirgus prasībām.

Mūsu iespējas


Inovatīvas tehnoloģijas:

no PET līdz HDPE, PP un PC ekstrūzijas izpūšanas formēšanai, mūsu modernās ražošanas tehnoloģijas nodrošina augstākās kvalitātes produktus.

Ilgtspēja:

Mēs piešķiram prioritāti otrreizēji pārstrādātu materiālu izmantošanai, uzsverot mūsu apņemšanos ievērot ilgtspēju.

Individuāla pieeja:

Gammaplast pielāgo risinājumus jūsu zīmola unikālajām iepakojuma vajadzībām, piedāvājot individuālus pakalpojumus, kas atbalsta jūsu identitāti un vīziju.

Kvalitātes nodrošināšana:

Mūsu ISO 9001 sertificētā darbība garantē visaugstāko izcilības standartu katram mūsu piegādātajam produktam.

Ne tikai iepakojums:

Mums iepakojums nav tikai prece. Tas reprezentē jūsu zīmolu, pauž jūsu ētikas principus un spēlē izšķirošu lomu lietotāja pieredzē.

Globālā klātbūtne:

Mūsu produkti sasniedz vairāk nekā 10 valstis, padarot mūs par Baltijā atzītu plastmasas iepakojuma ražotāju.

Mūsu klātbūtne visā pasaulē


Ar vairāk nekā 70 darbiniekiem un 20+ gadu pieredzi Gammaplast ir ne tikai ievērojams spēlētājs Latvijas tirgū, bet arī atzīts ražotājs Eiropā un līderis Baltijā. Mūsu produkti sasniedz klientus vairāk nekā 10 valstīs, uzsverot mūsu globālo ietekmi un apņemšanos paplašināt savu redzesloku.

Mūsu ceļojums


Sākot ar vienu ražošanas līniju, kas koncentrējas uz PET iepakojumu, mēs esam paplašinājuši savu darbību, lai aptvertu dažādas ražošanas tehnoloģijas. Mūsu izaugsmes pamatā vienmēr ir bijusi mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un inovācijas, kas mūs ir padarījusi par spēcīgu līderi cieto iepakojumu tirgū.

Mūsu misija, vīzija un vērtības


Mūsu misija

Mūsu misija ir ražot un piegādāt augstas kvalitātes, inovatīvus un ilgtspējīgus plastmasas iepakojuma risinājumus. Mūsu mērķis ir apmierināt klientu daudzveidīgās vajadzības, vienlaikus veicinot atbildību pret vidi un ilgtspējību.

Mūsu vīzija

Gammaplast vīzija ir kļūt par pasaules līderi ilgtspējīga plastmasas iepakojuma jomā, veicinot otrreiz pārstrādātu un bioloģisku materiālu izmantošanu. Mēs cenšamies ieviest inovācijas un izstrādāt videi draudzīgus produktus, vienlaikus samazinot savas darbības ietekmi uz vidi. Mūsu mērķis ir būt vairāk nekā tikai vēl viens iepakojuma piegādātājs — mēs vēlamies būt partneris, kas atrisina visus iepakojuma jautājumus mūsu klientiem.

Mūsu vērtības


Apņemšanās attīstīt

Uzņēmumā Gammaplast attīstība ir mūsu DNS, kas veicina mūsu nebeidzamo virzību uz iepakojuma uzlabošanu un izcilu klientu apkalpošanu.

Inovācijas

Mēs nepārtraukti ieguldām jaunās tehnoloģijās, materiālos un procesos, lai piedāvātu inovatīvus iepakojuma risinājumus.

Ilgtspēja

Mūsu ražošanas procesos prioritāri tiek izmantoti otrreizēji pārstrādāti un bioloģiski materiāli, lai veicinātu ilgtspējīgāku un videi draudzīgāku rūpniecību.

Kvalitāte

Mēs ievērojam augstas kvalitātes standartus visos mūsu produktos, nodrošinot, ka tie atbilst un pārsniedz mūsu klientu vēlmes.

Orientēšanās uz klientu

Mēs cenšamies izprast un apmierināt savu klientu unikālās vajadzības. Mēs cieši sadarbojamies ar viņiem, lai piedāvātu personalizētus, augstas kvalitātes iepakojuma risinājumus.

Cieņa

Mēs augstu vērtējam savus darbiniekus, nodrošinot taisnīgu atalgojumu, sociālo drošību un radot vidi, kas veicina atklātu un cieņpilnu saziņu.

Globālais pārklājums

Kā pasaulē atzīts plastmasas iepakojuma ražotājs, mūsu produkti nonāk uzņēmumos vairāk nekā 10 valstīs.

Zaļās enerģijas izmantošana

Gammaplast ilgtspējas mērķis ir veicināt zaļās enerģijas izmantošanu, kas iezīmē mūsu apņemšanos nodrošināt tīrāku un gaišāku nākotni.