Potenciāla atraisīšana

Gammaplast visaptverošie pakalpojumi


Gammaplast uzskata, ka mūsu loma nav tikai iepakojuma risinājumu ražošana. Mūsu klientu panākumi ir arī mūsu panākumi, un, lai to nodrošinātu, mēs piedāvājam visaptverošu pakalpojumu kopumu, kas ietver produktu, vāciņu un dekoratīvo materiālu projektēšanu, ražošanu un piegādi.

Ražošanas meistarība


Ražošanas process ir vērsts uz mūsu klientu vajadzību un prasību apmierināšanu. Visi ražošanas cikla segmenti ir saistīti visaptverošā, pilnībā integrētā ķēdē, lai atvieglotu tehnoloģisko ciklu, kas aptver visu: no plastmasas iepakojuma projektēšanas un izstrādes līdz gatavā produkta piegādei galapatērētājam. Nepārtraukta visu ražošanas ķēdes segmentu kā kopuma un katra procesa atsevišķi nepārtraukta pārvaldība un stingra kontrole ļauj mums sekot līdzi pasūtījumu apstrādes precizitātei un produktu kvalitātei visos ražošanas procesa posmos.

Šodien mēs saviem klientiem piedāvājam iepakojumu, kas izgatavots, izmantojot trīs tehnoloģijas - ekstrūzijas izspiešanas formēšanu (EBM), PET stiepšanas izspiešanas formēšanu (SBM), polikarbonāta ekstrūzijas izspiešanas formēšanu.

Uzzināt vairāk

Presformu remonta pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi pārsniedz sākotnējo ražošanas posmu. Mēs piedāvājam press formu servisa un remonta pakalpojumus, nodrošinot jūsu iepakojuma risinājumu ilgmūžību un izturību.

Unikālu dizainu izstrāde


Mūsu radošā procesa pamatā ir mūsu pieredzējusī dizaina komanda. Mēs piedāvājam pielāgotus dizaina pakalpojumus pudelēm un veidnēm, nodrošinot, ka jūsu produkta iepakojums atbilst jūsu vīzijai un nozares standartiem.

Pielāgotie dizaini

Mēs izveidojam iepakojumu, kas atbilst jūsu unikālajam redzējumam.

Augstas kvalitātes press formas

Mūsu press formas ir izgatavotas atbilstoši nozares standartiem.

Pilna servisa pakalpojumi

Mēs esam parūpējušies par visu - no dizaina līdz ražošanai un piegādei.

Ekspertu komanda

Mūsu prasmīgā komanda nodrošina izcilu rezultātu

Meistarīgi izgatavoti vāciņi un aizvākojumi


Efektīva aizvēršanas sistēma ir būtiska jūsu produkta iepakojuma sastāvdaļa. Tai ir būtiska nozīme gan funkcijas, gan formas ziņā, jo tā nodrošina produkta drošību, vienlaikus veicinot tā kopējo vizuālo pievilcību. Gammaplast mēs to saprotam un piedāvājam dažādus vāciņus un aizvākojumus, kas atbilst jūsu specifiskajām vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat klasiskus skrūvējamus vāciņus, praktiskus atvāžamos vāciņus, drošus aizvākojumus vai inovatīvus dozējošus aizvākojumus, mēs esam parūpējušies par jums. Mēs izpildām arī pielāgotus pasūtījumus, piegādājot dažādu krāsu, materiālu un dizainu aizvākojumus. Mūsu speciālistu komanda palīdzēs jums izvēlēties un izstrādāt perfektu vāciņu vai aizvākojumu, kas atbilst jūsu zīmolam un jūsu produkta prasībām.

Pirkt

Daudzveidība

Mēs piedāvājam daudzveidīgu vāciņu un aizdares iespēju klāstu.

Pielāgojamība

Izvēlieties jūsu zīmolam atbilstošas krāsas un konfigurācijas.

Funkcionalitāte

Mūsu vāciņi un aizvākojumi nodrošina drošu blīvējumu un ērtu lietošanu.

Integrēts risinājums

Mūsu iepakojuma piedāvājuma neatņemama sastāvdaļa ir vāciņi un aizvākojumi.

Izceliet savu zīmolu ar pielāgotiem dekoratīviem elementiem


Viens no efektīvākajiem veidiem, kā izcelt savu produktu pārpildītā tirgū, ir izteiksmīga iepakojuma apdare. Gammaplast izmanto inovatīvas dekorēšanas metodes, lai izceltu jūsu zīmolu un atstātu paliekošu iespaidu uz patērētājiem.

Mūsu dekorēšanas pakalpojumi atbilst visdažādākajām estētiskajām vēlmēm, sākot no saraucamām plēvēm, kas nodrošina 360 grādu pārklājumu jūsu produktam, lai panāktu maksimālu vizuālo efektu, līdz augstas izšķirtspējas pašlīmējošām etiķetēm, kas nodrošina glītu un profesionālu izskatu. Mūsu ekspertu komanda cieši sadarbosies ar jums, lai izprastu jūsu zīmolu un radītu dizainu, kas autentiski reprezentē jūsu uzņēmumu.

Uzņēmumiem, kas meklē individuālus risinājumus, mēs piedāvājam arī pasūtījuma dekorēšanas pakalpojumus. Piemēram, sulu spiestuvju operatoriem mēs piedāvājam pudeles ar etiķetēm un uzlīmes vāciņu, nodrošinot jūsu produktam unikālu noformējumu, kas izceļas plauktā.

Termosaraušanās etiķetes

360 grādu produktu pārklājums maksimālai vizuālai ietekmei

Pielāgotie risinājumi

Mēs pielāgojamies unikālām prasībām, lai nodrošinātu, ka jūsu produkts izceļas.

Pašlīmējošās etiķetes

Profesionāla un tīra produkta izskata nodrošināšana

Zīmola pārstāvniecība

Katra dekorācija ir veidota tā, lai autentiski pārstāvētu jūsu zīmolu.

Termosaraušanās etiķetes un piltuvju komplekti

Uzņēmumā Gammaplast mēs uzlabojam jūsu produktu noformējumu ar iepriekš uzklātu saraucamo uzlīmi un piedāvājam visaptverošus risinājumus ar mūsu piltuvju komplektiem, kas ir īsts mūsu gatavu risinājumu iemiesojums.

Ar Gammaplast jūsu iepakojums nav tikai konteiners, tas ir jūsu zīmola identitātes turpinājums.

Gammaplast priekšrocības


Uzņēmumā Gammaplast mēs ne tikai sniedzam pakalpojumus — mēs piedāvājam risinājumus. Mēs esam apņēmušies sniegt visaugstākā līmeņa pakalpojumus, kas izstrādāti, lai apmierinātu jūsu unikālās vajadzības. Mēs sadarbojamies ar jums visos procesa posmos, nodrošinot nevainojamu ceļojumu no idejas līdz gatavam produktam.

Saviem klientiem mēs piedāvājam pilnu ražošanas ciklu, kas ietver visus produkta dizaina un izstrādes posmus: no pievilcīga dizaina risinājumu ieteikšanas un pudeļu masveida ražošanai nepieciešamās veidnes izgatavošanas līdz pat faktiskajai plastmasas iepakojuma produkta ražošanai.

Ļaujiet mums parādīt jums atšķirību, ko var sniegt visaptveroša, pielāgota pieeja iepakojumam.

Atbalsts pēc iegādes

Mēs esam šeit, lai jūs atbalstītu arī pēc pirkuma veikšanas.

Kvalitātes nodrošināšana

Mēs ievērojam visaugstākos kvalitātes standartus.

Inovācijas

Mēs vienmēr meklējam veidus, kā ieviest jauninājumus un uzlabot.

Partnerība

Mēs neesam tikai pakalpojumu sniedzējs - mēs esam jūsu partneris.

Vai esat gatavs pārveidot savu iepakojuma pieredzi, izmantojot Gammaplast pakalpojumus? Sazinieties ar mums jau šodien, un sāksim ceļojumu kopā.

Sazinieties ar mums