Jūsu uzticamais partneris inovatīvas plastmasas iepakojuma jomā

Gammaplast iepakojuma risinājumi

Ar mūsdienīgām iekārtām mēs pārvēršam idejas precīzos un inovatīvos iepakojuma risinājumos.

Izcilība, izmantojot tehnoloģijas

Mēs piedāvājam dažādus produktus, sākot no funkcionāliem vāciņiem līdz dekoratīvām etiķetēm, pielāgojot risinājumus jūsu precīzām specifikācijām.

Plastmasas bezgalīgās iespējas

Sertificēta kvalitāte

Mūsu ISO 9001 sertifikāts uzsver mūsu apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izcilību katrā mūsu ražotajā produktā.

Inovācijas kodolā

Mēs izmantojam vismodernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes iepakojuma risinājumus.

Plašs pārklājums

No pamatlokācijas Latvijā esam paplašinājuši savu darbības jomu, apkalpojot uzņēmumus visā pasaulē.

Ilgtspēja

Mēs esam apņēmušies veidot videi draudzīgāku nākotni, izmantojot pārstrādātus un bioloģiskus materiālus savos produktos.

Gammaplast ražošanas tehnoloģijas


Šodien mēs saviem klientiem piedāvājam iepakojumu, kas izgatavots, izmantojot trīs tehnoloģijas - ekstrūzijas izspiešanu (EBM), PET izstiepšanu (SBM) un polikarbonāta ekstrūzijas izspiešanu.

Uzzināt vairāk

Ekstrūzijas izpūšanas formēšana (EBM)


Ekstrūzijas izpūšanas formēšanu visbiežāk izmanto rūpnieciskās ķīmijas, personīgās higiēnas produktu, automobiļu ķīmijas, kā arī piena produktu un citu pārtikas rūpniecības nozaru iepakojuma ražošanai. Materiāli, ko mēs izmantojam ekstrūzijas izpūšanas formēšanā: HDPE, PP, LDPE, PCR materiāli.

PET stiepšanas izpūšanas formēšana (SBM)


Šī tehnoloģija ietver PET sagataves uzkarsēšanu līdz noteiktai temperatūrai un tās iepūšanu ar SBM iekārtu īpašā veidnē, pēc tam to atdzesējot ar ūdeni. Pateicoties šai tehnoloģijai, mēs varam ražot dažādu formu PET pudeles un traukus dažādiem tirgus segmentiem - gan tehniskiem šķidrumiem, gan sadzīves ķīmijai, gan pārtikas produktiem.

PC ekstrūzijas izpūšanas formēšana


Šī tehnoloģija ļauj mums nodrošināt mūsu klientus - ūdens ražotājus - ar atkārtoti lietojamiem traukiem. Šī iepakojuma priekšrocība ir tā izturība un spēja izturēt 50 vai vairāk lietošanas ciklus, kas sniedz nepārprotamu ekonomisku labumu, kā arī samazina vides piesārņojumu. Šobrīd Gammaplast ir vienīgais šāda iepakojuma ražotājs Baltijas tirgū.

Gammaplast visaptverošie pakalpojumi


Uzņēmumā Gammaplast mēs ne tikai ražojam iepakojumu, bet arī radām individuālus risinājumus, kas pielāgoti klientu unikālajām vajadzībām. Mūsu visaptverošais pakalpojumu klāsts aptver pilnu iepakojuma izveides spektru, sākot no dizaina un ražošanas līdz pat pielāgošanai un atbalstam pēc iegādes.

Mūsu ekspertu dizaina komanda īsteno jūsu redzējumu. Mēs piedāvājam padziļinātu konsultāciju pakalpojumus, nodrošinot, ka mēs izprotam jūsu prasības līdz vissīkākajām detaļām. Mūsu mērķis ir radīt dizainu, kas rezonē ar jūsu zīmolu un piesaista jūsu mērķauditoriju.

Uzzināt vairāk

Konsultācijas

Mēs uzklausām jūsu vajadzības un izprotam jūsu redzējumu

Pielāgotie dizaini

Mēs veidojam unikālus dizainus, kas pielāgoti jūsu zīmolam.

Augstas kvalitātes ražošana

Mūsu progresīvie ražošanas procesi nodrošina lieliskus rezultātus

Ekspertīze

Mūsu komanda jūsu projektā ir guvusi gadu desmitiem ilgu pieredzi nozarē.

Vāciņi un aizdares


Perfekts vāciņš vai aizdare ir vairāk nekā tikai funkcionāls elements, tas uzlabo iepakojuma kopējo estētiku. Mēs piedāvājam dažādus vāciņus un aizvākojumus, tostarp klasiskos, dozējošos, atvāžamos, aizveramos un drošības vāciņus. Lai kādas būtu jūsu vajadzības, mēs nodrošināsim ideālu atbilstību jūsu produktam.

Pielāgotie rotājumi


Mūsu dekorēšanas pakalpojumi ietver saraucamo uzmavu izstrādi un uzlikšanu, izmantojot augstas kvalitātes, spilgtas krāsas, kas neizbalē un neizsmērējas. Mēs piedāvājam arī pašlīmējošas etiķetes, kas nodrošina klasisku, tīru izskatu jebkuram iepakojumam. Tiem, kas meklē unikālāku noformējumu, mēs piedāvājam pielāgotus risinājumus, piemēram, etiķetes un uzlīmes vāciņus nišas uzņēmumiem, piemēram, sulu spiestuvju operatoriem.

Ceļojums uz ilgtspējību


Vides krīze ir cīņa, kurā mums visiem ir jāiesaistās. Uzņēmumā Gammaplast mēs aktīvi veicam pasākumus, lai mazinātu mūsu ietekmi uz planētu. Mēs cenšamies veicināt ilgtspējību, izmantojot mūsu ražošanas procesus, materiālu izvēli un enerģijas avotus.

Gammaplast vēlas pilnveidot savu ražošanas procesu, lai tas kļūtu pilnībā apļveida. Mēs efektīvi pārstrādājam ražošanas laikā radušos tehnoloģiskos atkritumus, un visus atlikumus, kurus nav iespējams atkārtoti izmantot, atbildīgi pārstrādā mūsu partneri.

Mūsu apņemšanās nodrošināt ilgtspējīgu nākotni attiecas arī uz mūsu enerģijas avotiem. Mūsu ražošanas procesā tiek izmantota tikai atjaunojamā enerģija. Mums ir ilgtermiņa līgums ar zaļās enerģijas piegādātāju, kas nodrošina, ka visa mūsu elektroenerģija tiek ražota no vēja enerģijas. Mēs esam investējuši ievērojamā skaitā saules bateriju paneļu, lai papildinātu mūsu energoapgādi un samazinātu oglekļa dioksīda emisiju.

Pārstrādāti materiāli

Mēs izmantojam lielu daudzumu pārstrādātas plastmasas (r-PET, r-HDPE) un pat bioplastmasu, kas iegūta no cukurniedrēm.

Vēja enerģija

Mums ir ilgtermiņa līgums ar zaļās enerģijas piegādātāju, kas nodrošina, ka visa mūsu elektroenerģija tiek ražota no vēja enerģijas.

Jaunas tehnoloģijas

Mēs turpinām eksperimentēt ar pārstrādātiem materiāliem un biomateriāliem, nodrošinot, ka mūsu produkti atbilst visām ilgtspējības prasībām.

Saules enerģija

Mēs esam investējuši ievērojamā skaitā saules paneļu, lai papildinātu mūsu energoapgādi un samazinātu mūsu oglekļa dioksīda emisiju.

LEAN principi

Pieņemot LEAN principus savā darba procesā, mēs uzlabojam efektivitāti, samazinām atkritumu daudzumu un paaugstinām savu produktu kvalitāti.

Ēku energoefektivitāte

Mēs pastāvīgi uzlabojam savu ēku energoefektivitāti, samazinot CO2 emisijas.

Logo
Logo
Logo
Logo

Vai esat gatavs pārveidot savu iepakojuma pieredzi, izmantojot Gammaplast pakalpojumus? Sazinieties ar mums jau šodien, un sāksim ceļojumu kopā.

Sazinieties ar mums